מלון בוטיק בירושלים

אם אתם מחפשים מלון בוטיק בירושלים בוודאי תשמחו לדעת שיש אחד כזה, באזור ייחודי שיאפשר לכם לחוש את ההיסטוריה של העיר. המלון הוא מלון צפניה, אחד מהמלונות הראשונים שנבנו בירושלים. המלון מנוהל ומתוחזק על ידי משפחת גלעדי לאורך כל 90 שנות פעילותו. המשפחה לדורותיה נותנת לכל אורח יחס אישי ומאפשרת לתיירים לקבל חלון ראווה רחב להוויה הירושלמית  האותנטית.

מלון במאה שערים

מלון צפניה נמצא בשכונת מאה שערים, איך תזהו אותו? הוא בולט בין שאר בתי השכונה במראהו הייחודי ובעיצוב המרשים שלו. כבר מהכניסה לאזור של לובי מלון צפניה אפשר להבין את הסגנון הייחודי וההשקעה בפריטים הקטנים. החל מהאומנות העתיקה ועד לריהוט הייחודי. במלון ישנם 18 חדרים מעוצבים בסגנון שונה זה מזה. מרוהטים  בפריטי ריהוט מודרניים לצד ריהוט מהמאה ה 19 המונחים על רצפת פרקט. הנברשות וכל האביזרים בחדרים התמונות ופריטי האומנות הייחודיים, מאפשרים לאורחים להרגיש את ההוויה הירושלמתי בצורה אותנטית ובאווירה ביתית.

 אטרקציות במלון ירושלמי

המלון ממוקם בשכונת כרם אברהם, שכונה היסטורית ובעלת ערך תרבותי לצד כל המקומות המשמעותיים ביותר של ירושלים. מהמלון ניתן להגיע במרחק הליכה משוק מחנה יהודה ההססגוני, להנות מהסחורה הייחודית של השוק, חווית הקולינריה הייחודית שלו וחיי הלילה. בנוסף ניתן להגיע רגלית או בתחבורה הציבורית עם הרכבת הקלה לעיר העתיקה ללכת בין סמטאותיה ולהנות מהאווירה הייחודית של עיר דוד והרובע היהודי.  חובבי התרבות יוכלו ל בקר במוזיאון ישראל. ולאחר מכן לערוך קניות בשדירות ממילא וברחוב יפו.  אתרים נוספים בקרבת המלון הם שכונת הבוכרים, השוק הבוכרי,כיכר השבת ומחנה שנלר החדש. 

הארמון הבוכרי, כיכר השבת, מחנה שנלר.

מי מבקר במלון?

במלון צפניה שוררת דואליות מדהימה כאשר הקהל שמגיע לבקר מגוון מאד. אנשים מהקהילה החרדית שמגיעים ללון במקום המסמל עבורם את שורשי הקהילה ובנוסף לכך, מבקרים במקום אנשים מרחבי העולם שבאים לחוות את הייחודיות של ירושלים. בינהם תיירים מגרמניה, איטליה, טורקיה ודובאי. המלון מציע חוויה ייחודית במחיר אטרקטיבי ושירות אישי. דבר המושך אליו אנשים רבים המבקרים בירושלים. התיירים שמגיעים למלון קוראים ולומדים על האזור בו הוא ממוקם וכן מהביקורות הגבוהות בבוקינג ובגוגל. הם מבינים שמדובר בשכונה חרדית ומגיעים בלבוש המכבד את המקום. 

המקום המושלם לאירועים פרטיים

אל המלון מגיעים קבוצות קטנות מחו”ל המעוניינים לחגוג אירועים פרטיים וייחודיים. כדוגמת בר או בת מצווה, ימי הולדת, חתונת זהב ועוד. כל אורח מקבל יחס אישי והתאמה לצרכים על פי דרישה.  החיבוק של כל אורח ויכולת לענות על כל שאלה או דרישה. בנוסף לכך, קבוצת האורחים המגיעה לחגוג אירוע במלון יכולה להצטרף לתכנית שנקראת ” עולמם הסודי של החרדים. מדובר בסיורים היוצאים מהמלון אל השכונה הירושלמית. הסיורים מועברים על ידי תושבת השכונה, מדריכת טיולים הגרה סמוך למלון. האורחים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של המקום, אורח חיי הקהילה, מאכלים מיוחדים, ועוד. 

אז אם אתם מחפשים מלון שונה ומיוחד, שמכיל בתוכו שילוב של הווי חוויה והיסטוריה מלאת משמעות, מלון צפניה הוא המקום הנכון עבורכם. לא מדובר בעוד רשת בינלאומית או מלון בעיצוב סטנדרטי. אלא בחופשה שתאפשר לכם לנוח להנות ולצאת עם המון ערך,חוויית שירות אישי, משמעות ותוכן.